Autor stránek

Autor stránek

Zpráva vedoucího mládeže 2010

ZPRÁVA O ČINNOSTI KOLEKTIVU MLADÝCH HASIČŮ -2010

V letošním roce jsme po jednání výboru a průzkumu zájmu ze strany dětí založili kolektiv mladých hasičů.Kolektiv byl založen 9.Června a od počátku má 15 mladých hasičů a 3 vedoucí.Již na začátku jsme se domluvili že schůzky budou jeden krát týdně a při nějakých akcích nebo nácvicích na soutěže bude schůzek více.Z počátku jsme se učili všeobecné věci a nacvičovali požární útoky a později se začalo s přípravou na hru plamen dle směrnic.ČINNOST-26. Června jsme na dětském dni dělali ukázku Požárních útoků na terče a hořící domeček,útoky se zdařili a měli velký úspěch.18 Září se konalo okresní kolo soutěže v Požárním útoku kde se za mladší žáky z účastnilo 10 družstev a mi obsadili 4. a 5. místo.2.Října byl Závod požární všestrannosti tam naše umístění nebylo tak výborné ale vzhledem k jeho náročnosti a časovým možnostem přípravy byl výsledek dobrý.9.Října nás pozvali do Nehvizd na ukázku Požárního útoku.26.Října jsme nacvičovali s kolegy s Čelákovic Štafetu dvojic.30.Října proběhla návštěva hasičské stanice ve Staré Boleslavy.
19.Listopadu jsme měli rozlučku před zimní přestávkou,přičemž vedoucí družstev se ještě o víkendu museli z účastnit školení vedoucích mládeže.V Prosinci už žádné schůzky nebyly ale přesto jsme se dvakrát sešli na hokejové zápasy na naší požární nádrži po prvé jsme hráli sami a po druhé s dospělými hasiči.
V příštím roce plánujeme další rozšíření našich řad o nové členy,kteří to loni nestihli nebo byly příliš mládí.Musíme také řádně nacvičit disciplíny hry plamen abychom se mohli účastnit všech jejích kol.
Závěrem bych rád poděkoval všem členům našeho i jiných sborů kteří nám pomáhají,a obecnímu zastupitelstvu za naší podporu
Vedoucí kolektivu mládeže Černý Jar.

Jak se Vám líbí naše webové stránky?

Líbí! (23 | 52%)
Jde to! (11 | 25%)
Nelíbí! (10 | 23%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one